1. Anneler Merhaba!
    Forumumuz ücretsizdir.Anneler ve anne adayları için geniş bir bilgi ağı oluşturmaya çalıştığımız forum sitemize katılmak için kayıt olabilirsiniz

Klomen Kullananlar Ve Kullanıp Hamile Kalanlar!!

Konusu 'Anne Olmak İstiyorum' forumundadır ve mevlana_çiçeği tarafından 14 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

1. sarı papatyam
    Artiz

sarı papatyam evli mutlu iki çocuklu

Beğenileri:
    3.710
    canım doktora gittim..sag tarafta 6 yumurta oluşmuş. toplam 10-11 yumurta var dedi..en büyügü 14 mm.pazar günü çatlatma ignesi vuruncam..nasıl sence durumum-kararsiz
    meleğimiistiyorum bunu beğendi.
  2. mevlana_çiçeği
    Kafası Karışık

mevlana_çiçeği Tam Bir Kuzu

Beğenileri:
    8.611
    canım bu çoook iyi bir haber inşallah bu ay güzel haberler alırız senden -insallahboyutuda güzel pazar gününe kadar 18-20 mm olur iğnenide vurdurursun canım.
    benim zorla 1 veya 2 tane oluyordu.herşey nasip kısmet senden iyi haber alacakmışız gbi bir his oluştu içimde :D:D
    sarı papatyam bunu beğendi.
  3. sarı papatyam
    Artiz

Beğenileri:
    3.710
    inşAllah bacıımm..doktorda bravo dedi ama herşey nasip dedi tabi:) inşAllah hissin dogrudur canıımmmm-annecik
    duyguclh ve mevlana_çiçeği bunu beğendi.
  4. AYTEN

AYTEN Ziyaretçi

Selam bende bu ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım .doktorum gün aşırı ilişki dedi ama biz hergün çalıştık.Şimdi sabırsızlıkla sonucu bekliyorum.Ben klomen tedavisiyle birlikte çörekotu bal tarçın kürünüde yaptım.İnşallah hamiş kalırım.Allah isteyen herkese bebeğini kucağına almayı nasip etsin inş.AMİN...-annecik -aile
  5. ZeynepErdal
    Çok Yoğun

ZeynepErdal Foruma Alışıyor!

Beğenileri:
    1
    Merhaba hanımlar,bende aranıza yeni katıldım, 2 yıllık evliyim tedaviye başladık, Klomen ve Dekort adlı 2 ilaç verdi doktorum. Klomeni çok duydum ama Dekort ilk defa duyuyorum,kullanan ve bir bilgisi olan var mı acaba ??-vuaaa
    gülay. bunu beğendi.
  6. shirinshey
    Acı İçinde

shirinshey ilahi adalet mi ... da ne?

Beğenileri:
    3.911
    Yer:
    bodrum
    hoşgeldin zeynep.ben yasemin.klomenin her dozunu tam 7 sefer denedim.bir düşükten başka bir sonuç alamadım.inşallah sende işe yarar.daha yolun başındasın.allah elini boş bırakmasın.dekort u hiç bilmiyorum bende yeni duyuyorum senden.ama sana konan tanı nedir ne amaçla verildi bunu bilmek lazım öncelikle.mesela ben pkos luyum.yumurtlama problemim var.internetten ilaçla ilgili bilgi edinebilirsin.ne işe yaradığını öğrenir,ne amaçla verildiğini anlarsın canım.
  7. shirinshey
    Acı İçinde

Beğenileri:
    3.911
    Yer:
    bodrum
    şimdi baktım senin için ..antiromatizmal miş.yani romatizmaya rastlanmış sanırım kan değerlerinde.romatizma gebelik için engel yanılmıyorsam.bu yüzden vermiştir doktorun
  8. gizoş
    Eğleniyor

gizoş GÜLL!!!!!

Beğenileri:
    8
    Yer:
    İSTANBUL
  9. shirinshey
    Acı İçinde

Beğenileri:
    3.911
    Yer:
    bodrum
    canım şimdi ben bir yıldır tedavideyim ve 7 kez klomen kullandım.senin gibi gidip ml.baktırıp umutla dönüyordum hep.ama iş öyle değilmiş.son 2 aydır adetin 21.günü yaptırdığım testlerde anlaşıldı ki görünen o bilmem kaç ml.lik yumurtalar yumurta değilmiş.doktorumu değiştirdikten sonra öğrendim tabi bunları.bu doktor çatlatma iğnesi de vermediği için kistlerle uğraştım durdum.ve artık iğnelere geçilecek.progestan da kullandım zamanında..ama yumurtlayamadıysan hepsi boş..niyetim senin umutlarını yok etmek değil.sonuçta ben bir kez gebe de kaldım klomenle.ama bunu görüntüden ziyade 21.gün yapılan test belirliyormuş.doktoruna bir danış istersen.hepsi tacir olmuş.kime güveneceğini bilemiyor insan :(
    perriii87 ve sarı papatyam bunu beğendi.
  10. gizoş
    Eğleniyor

gizoş GÜLL!!!!!

Beğenileri:
    8
    Yer:
    İSTANBUL
    Çok doğru diosun ben son bikez daha gidecem daha sonra gitmeyecem profsr doktora gidecem herkez öle dio doktor bana yumurtalıkların yeteri kadar büyüsün eyer döllenmesse rahim filmi çektireceksin dedi ama ben çektirmek istemiyom çok kötüymüş işte profsr doktor çektirmeden anlıyomuş kanalların tıkalımı açıkmı olduğunu bilmiyorum ya çok mutsuzum :( işallah bu ay hamile kalırımda bunlara gerek kalmaz RABBİM inşallah ya dokror stresten uzak dur dio ama mümkün değil kaynanamlarla oyuruyorum bütün günüm diken üzerinde geçiyomm depresyona girdim yakında tırlatacammm :((((
  11. shirinshey
    Acı İçinde

Beğenileri:
    3.911
    Yer:
    bodrum
    canım ya kıyamam bu kadar karamsar olma...daha yaşını ve tedaviye ne zaman başladığını bilmiyorum ama şöyle söyleyeyim.ben 32 yaşındayım.yani karamsarlığın dibine vurması gereken benim.ama umut dünyası.birilerine güvenip,ümitlenerek geçip gidiyor zaman.ben rahim filmimi tedavim başlamadan önce çektirdim.çok sert çektiler baygınlıkları beğenmedim o derece korkunçtu.rahatça söylüyorum çünkü anestezili yaptırmanı önereceğim.ben bilseydim öyle yaptırırdım.hiç bu derece olduğunu söyleyen olmadı.ben kurban oldum ve herkese anestezi almasını tavsiye ediyorum.inşallah gerek kalmaz tabi tüm bunlara..kaynana olayına gelince , ev ev üstüne yaşamak çok zor olmalı...allah yardımcın olsun canım.sen metanetini koru.dua et bol bol.bende duacıyım hepimiz için.sabrımızın karşılığını versin inşallah rabbim-insallah
  12. gizoş
    Eğleniyor

gizoş GÜLL!!!!!

Beğenileri:
    8
    Yer:
    İSTANBUL
    daha 19 yaşındayım 2 ay oldu tedaviye başlıyalı haklısın daha erken ama işte sıkıntıdan ne çektiğimi bir ALLAH birde benn çocuğum olsa evimiz ayrılacak işte oyüzden çok istiyorum neyse Rabbi hayırlı evlatlar versin sen nezaman başladın tedaviye kaç yaşında evlendim neyin varmışş ???
  13. shirinshey
    Acı İçinde

Beğenileri:
    3.911
    Yer:
    bodrum
    ya canım daha o kadar gençsin ki ve 2 ay dediğin ne kadar kısa...sen ne zaman evlendin de ne kadar denediniz.bu tedaviye gerek varmı? evden ayrılacaksın diye stres yapıp yumurtalarını olumsuz yönde etkileme.hepsi psikolojik bu hormon işlerinin..bende zamanım geçiyor diye stres yapıyorum.ama üzülen gene biz oluyoruz.ben 5 yıllık evliyim 1 senedir tedavideyim canım.pkos var bende.yumurtlayamıyorum senin anlayacağın..hayırlısı olsun hakkımızda inşallah
  14. sarı papatyam
    Artiz

Beğenileri:
    3.710
    merhaba kızlar ben gamze..bende bu ay klomene başladım yumurtlayamıyordum bende..bu ay 10-11 tane yumurtam oldu..pazar günüde çatlatma ignemi oldum bakalım hayırlısı..inşAllah en kısa zamanda bebişlerimize kavuşuruz-amigo
    gülay. bunu beğendi.
  15. sarı papatyam
    Artiz

Beğenileri:
    3.710
    evet canım adetin 21. günü test yapılması çok önemli asıl sorun ozaman belli oluyor...
  16. sarı papatyam
    Artiz

Beğenileri:
    3.710
    canım bu ayda hamile kalamadıysam eger bende rahim filmi çekinicem ama anestezi ile çünkü bende korkuyorum-sirinim
  17. gülay.
    Dilek Tuttum

gülay. Ne İçindeyim Zamanın Ne de Büsbütün dışında... Yönetici

Beğenileri:
    17.960
    Yer:
    İstanbul
    Hayırlısı olsun canım, inşallah döllenme de gerçekleşir.-insallah
  18. sarı papatyam
    Artiz

Beğenileri:
    3.710
    teşekkür ederim canım inşAllah gerçekleşir...dua edin
    gülay. bunu beğendi.
  19. duyguclh

duyguclh Foruma Alışıyor!

Beğenileri:
    1
    iyi geceler bayanlar...ben bugün doktora gittik polikistik over teşhisi konuldu,klomenle birlikte glukofen şeker ilacı verdi,üç ay bu ilacı 3 ay kullanmamı istedi...şimdi çok heyecanlıyım ve ilaçların ne gibi bir yan etkisi merak ediyorum,kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
    -annecik
  20. sarı papatyam
    Artiz

Beğenileri:
    3.710
    canım hadi Bismillah..inşAllah bebişine kavuşursun:) ben klomen kullandım bu ay bakalım beklemedeyim.. diger ilacı bilmiyorum şeker:(
    duyguclh bunu beğendi.