1. Anneler Merhaba!
    Forumumuz ücretsizdir.Anneler ve anne adayları için geniş bir bilgi ağı oluşturmaya çalıştığımız forum sitemize katılmak için kayıt olabilirsiniz

Fatma Anamızın Eli - Bitki

Konusu 'Bitkisel Tedavi Yöntemleri - Kürler' forumundadır ve jaste tarafından 14 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. cevri

cevri Ziyaretçi

merhba.arkadaşlar ben yeni katıldım sayfaya ben otun ismi Meryem ana otu hamile kalmak için kullanılıyormuş .birazı içiliyormuş biraz da abtesli bildiğiniz sureleri okuyup kadın hamile kalana kadar üzerinde taşıcak ama hamile kalınca hemen çıkarılıp atılcakmış yoksa düşük oluyormuş.bende 5.yıldır bebek istiyoruz ama bir turlu olmuyor Meryem ana eli otunu hacdan getittirdim kullancam bakalım inşallah olur .rabbim isteyen herkese versin ....:(
    Perspektif, gülay. ve nuray bunu beğendi.
  2. esraaaa

esraaaa Ziyaretçi

MERHABA ARKADAŞLAR BENİMDE 8 YILDIR BEBEĞİM OLMUYOR GEÇENDE BİR TANIDIĞIM BANA BU OTTAN GETİRDİ .TV DE HOCADAN DUYUP İSTEMİŞTİM.HOCA BİR PARÇASINI KADIN ÜSTÜNDE TAŞIYACAK HAMİLE KALINCA ÇIKARACAK DEDİ.AMA SİTEDE İNCELEDİĞİM ZAMAN KADINDA ERKEKDE SUYA KOYUP İÇECEK YAZIYOR.BİRAZ KAFAM KARIŞTI DOĞRUSU.BİDE BİR KİŞİ OTU TAKMADAN ÖNCE İMRAN,FURKAN,VE MERYEM SURESİ OKUNACAK YAZMIŞ.BU KONUDA BİLGİSİ OLAN VARSA BENİ BİLGİLENDİRİRSE ÇOK SEVİNİRİM.BİDE BU VESİLEYLE HAMİLE KALAN ARKADAŞIMIZ VARSA BİZİMLE PAYLAŞIRSA ÇOK SEVİNİRİM.ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM -annecikİNŞALLAH BU LEYLEK ÇOCUK İSTEYEN BÜTÜN EVLERE UĞRAR.RABBİM KİMSENİN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMASIN -amin
    jaste, Perspektif ve gülay. bunu beğendi.
  3. gülay.
    Dilek Tuttum

gülay. Ne İçindeyim Zamanın Ne de Büsbütün dışında... Yönetici

Beğenileri:
    18.938
    Yer:
    İstanbul
    Hoşgeldin canım.Bildiğim kadarıyla bu otla hamile kalan yok forumda, ama hamile kalmayı kolaylaştırdığını biliyorum ben de.
    jaste, Perspektif ve zühre ünlü bunu beğendi.
  4. güneş03

güneş03 Ziyaretçi

canım selam allah rızası için o ottan bana ulaştır varsa parası neyse göndereyim ne olur :(
    jaste ve Perspektif bunu beğendi.
  5. gsahjgh

gsahjgh Ziyaretçi

kullandıkdan snra napcaz bı bılgınız varmı arkadaslar
    jaste bunu beğendi.
  6. bebekistiyorum
    Haarika

bebekistiyorum Tam Bir Kuzu

Beğenileri:
    7.931
    Yer:
    konya
    arkadaşlar dün komşumun bir yakını umreden fatma ana eli otu getirmiş sagolsun komşumda benim için almış nette araştırdım normal soguk suya koyup bekleyip içicez ama suyun miktarı falan yazmıyor açılan otu tekrar tekrar kullanılabilirmi içinde bir de toz var oda balla karıştırıp yiyilecekmiş hiç beklemedigim anda hiç aklıma gelmezdi sagolsun komşun düşünmüş otu görünce ben gelmişim aklına inşallah şifa olur kullanan varmı yada nasıl kullanılacagını detaylı bilen yardımcı olursanız sevinirim
  7. yolcu
    Toleranslı

yolcu Hayatta Herşey Mümkün

Beğenileri:
    6.634
    Yer:
    Ümraniye
    [ost: 217360"]

canım selam allah rızası için o ottan bana ulaştır varsa parası neyse göndereyim ne olur :([/quote]

Merhaba arkadasim yeni gordum mesajini. @jaste aynur abla bana gondermisti. Ve sanirim fazlalikti. Bana ulasirsan sana gondereyim ozelden yazarsin bana
    Hemen giremeyebilirim jotam doluyor ilk firsatta yaz insallah
  8. Perspektif
    Müzikal

Perspektif Yönetici Yönetici

Beğenileri:
    16.663
    Yer:
    Sonsuzluk
    @jaste Nerelerdesin
    jaste ve gülay. bunu beğendi.
  9. jaste
    Neşe Dolu

jaste Tam Bir Kuzu

Beğenileri:
    2.476
    Yer:
    KONYA
    burdayım kızlar.fatıma anamızın elı bıtkısı bendevar ama hamılelıgı kolaylastırırmı bılmem hamıle olanlar kullanıyor dıye bılıyorum dogum kolay olsun dıye yolcu arkadasıma gondermıstım ısteyenvarsa gondereyım yıne ucret felan sakınnn konusu olmasın tmm güneş03 arkadasım rabbım ınş sana hamıle kalmayı nasıb etsın bızlerede dua edın yeter olurmu
    gülay., bebekistiyorum ve yolcu bunu beğendi.
  10. jaste
    Neşe Dolu

jaste Tam Bir Kuzu

Beğenileri:
    2.476
    Yer:
    KONYA
    esımaksamları mesayıye bı kalsa konusuruz ınş
    gülay. ve yolcu bunu beğendi.
  11. jaste
    Neşe Dolu

jaste Tam Bir Kuzu

Beğenileri:
    2.476
    Yer:
    KONYA
    suyun ıcıne koyunca el gıbı acıyor bıtkı acıldıkcadogumu yakın olan hamıle rahım agzıdaacılıp dogumu kolay oluyormus .suyundan bende ıctım.ama tozunugormedım fatma
    gülay. ve bebekistiyorum bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş