1. Anneler Merhaba!
    Forumumuz ücretsizdir.Anneler ve anne adayları için geniş bir bilgi ağı oluşturmaya çalıştığımız forum sitemize katılmak için kayıt olabilirsiniz

Fatma Anamızın Eli - Bitki

Konusu 'Bitkisel Tedavi Yöntemleri - Kürler' forumundadır ve jaste tarafından 14 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. mevlana_çiçeği
    Kafası Karışık

mevlana_çiçeği Tam Bir Kuzu

Beğenileri:
    8.611
    gülay. canım şimdi öyle bkayım nete belki bulunur dedim ama tam ümidimi kesmişken mısır çarşısında satıldığını okudum :D hacdan getirmiyorlar ama yine aynı topraklardan geliyormuş :D ben gidip bi bakayım eğer bulursam haber veririm sizede :D
  2. gülay.
    Dilek Tuttum

gülay. Ne İçindeyim Zamanın Ne de Büsbütün dışında... Yönetici

Beğenileri:
    18.934
    Yer:
    İstanbul
    Sağol canım benimm, sen bir keşifte bulun varsa ben de alırım.
    jaste ve yolcu bunu beğendi.
  3. mevlana_çiçeği
    Kafası Karışık

Beğenileri:
    8.611
    Allah izin verirse hafta sonu bi keşif yapar haber veririm size ;)
    jaste, yolcu ve gülay. bunu beğendi.
  4. jaste
    Neşe Dolu

jaste Tam Bir Kuzu

Beğenileri:
    2.476
    Yer:
    KONYA
    gülayım cok az kalmış allah elını ayagını kavustursun inş. bende 1 tane daha onu sana gonderebılırım sonra bana tekrar gonderırsın.yolcuya gonderecegım olanıda bu sıtede kımın dogumu yakunsa gezdırırız ınş.hepımız kullanırız sen bana yazarsın uarın kargo yaparım sana.
    --- merged: 17 Nisan 2012 10:31 ---
    gülay doktorun gıtmesıne uzuldum ama sıkma canını belkı baska hastanede daha ıyı doktor dogum yaptıracak inş.
    --- merged: 17 Nisan 2012 10:33 ---
    amın canım inş.
    --- merged: 17 Nisan 2012 10:36 ---
    melna çiçeği ben bugun yolcuya gonderıyorum o da sana gondersın yeterkı sağlıklı ve kolay dogumlar olsun .bırbırımıze buradan yazarız gonderırırz. sıkmam canını sen.
    --- merged: 17 Nisan 2012 10:40 ---
    mevlana cıcegı ben suyu ıcıyorum allah bızede evlat sevgısını gosterır ınş. etraftakı sozlere dayanamıyorum artık.
    --- merged: 17 Nisan 2012 10:48 ---
    inş hepımıze sıfa olur sibel. aramızda dolassın allahım kolay dogum nasıp etsın evlat nasıp etsın cumlemıze ınş.
    yolcu bunu beğendi.
  5. mevlana_çiçeği
    Kafası Karışık

Beğenileri:
    8.611
    jaste canım ben internette bir araştırma yaptım ve mısır çarşısında bulunabileceğini öğrendim.hafta sonu mısır çarşısına gitmeye çalışacam eğer bulabilirsem alırım bulamazsam artık aramızda dolaştırırız sendekini.Allah sana da şifa verir ve inşallah cennetinden bir melek konduruverir göbüşüne :) ben elitimin doğumunda kullanabilmek için istiyorum.doktoru şimdilik sezeryan diyormuş ama normal olmasını çok istiyor.inşallah ona da iyi gelir ve bir avazda doğuruverir :D
    jaste bunu beğendi.
  6. Gülsevin
    Kuzu Gibi

Gülsevin Kis Gunesimm, Yaz Cicegim.. Yönetici

Beğenileri:
    7.660
    Yer:
    UK
    Sibelcigim eger bakacak olursan misir carsisina senden birsey rica edebilirmiyim. eger bulursan buldugun yere sorabilirmisin. Arapca ismini biliyorlarmi diye. Yada baska adi varmi diye. Bende cok arastirdim burdan internette ama ismini bilmedigim icin pek basarili olamadim :( Bende cok istiyorum kullanmayi. Bugunlerde cok taktim kafaya bunu.
    Eger olmazsa da Elinde olan arkadaslardan rica ederim bende eger haberlesebilirsek benim icin onlar koyar suya. :rolleyes:
  7. jaste
    Neşe Dolu

jaste Tam Bir Kuzu

Beğenileri:
    2.476
    Yer:
    KONYA
    bende var gulum haberleselım ben senın adına suya koyarım fatıma anamızın elı dıye geldı bana
    --- merged: 17 Nisan 2012 16:17 ---
    amınnnnn ınş. sıbelım guzel duaların ıcın cok saol. bulamaz ısen sen kendını yorma bendekı dolasır aramızda eltınde ınş normal dogum yapar.
  8. mevlana_çiçeği
    Kafası Karışık

Beğenileri:
    8.611
    canım bir çok adı var aslında..fatıma anamızın eli otu,mekke çiçeği gibi.ama arapça ismide mutlka vardır öğrenir yazarım sana.
    tamam canım eğer bulamazsam haber veririm size.bu arada size nette araştırırken edindiğim bir bilgiyi akatrmak istedim bunu kullanan bir kişiden alıntıdır...

kullanılışı (çocuk sahibi olmak için) :
    Yumurtlama takvimi takip ederek bu suyu içirseniz (kaynatmıyorsunuz, temiz klorsuz bir suyun içine koyup sabah içiyorsunuz..Sabah koyunca akşam, akşam koyunca sabah içiyorsunuz.GUNES görmeyen ve sıcak olmayan bir ortamda bekletilecek.Metal kaşık değmeyecek, cam sürahi olacak. ) hamile kalma olasılığı artıyor inşaallah..

Birde bununla birlikte acve hurması isteyin..Sabah namazına kalkanlar sabah namazından sonra , kalkmayanlar çok erken vakitte kalkınca bu acve hurmasından niyet ederek ve her birinde ayrı besmeleyle 7 adet aç karına yesinler , arkasından geceden bıraktıkları bu suyu içsinler..Ve yarım saat başka birşey yenilip içilmesin. Birde günde iki bardağı aşmasın.
    alıntı...
  9. jaste
    Neşe Dolu

jaste Tam Bir Kuzu

Beğenileri:
    2.476
    Yer:
    KONYA
    canımsın benım arastırırken bende okudum bu bılgıyı cok saol bastarafa yazmıstım.ama kullananlar cok faydasını gormusler. muslumanın sartı ınanmak bızde ınancımızı bozmuyoruz.
    mevlana_çiçeği ve gülay. bunu beğendi.
  10. cramela
    Uykulu

cramela HAYATIMA HOŞ GELDİN ERKEKİM!!!!

Beğenileri:
    10.479
    Yer:
    istanbul
    meryem anamızın eli diyede geçiyor ismi kızlar hacılık diyenlerde varmış ismi değişik ama hepsinin şekli aynı
    gülay. bunu beğendi.
  11. gülay.
    Dilek Tuttum

Beğenileri:
    18.934
    Yer:
    İstanbul
    Aynurcum çok sağol canım, Sibel mısır çarşısın abakacak orada varmış sanırım, alırım inşallah, sen ihtiyacı olan başka bir arkadaşaa gönderirsin , çok teşekkürler

Doktor işim can sıkıcı evet ama vardır bir hayır muhakkak.
  12. mevlana_çiçeği
    Kafası Karışık

Beğenileri:
    8.611
    jaste gülay. kızlar az önce bir tanıdığın kayınvalidesinin ümrede olduğunu öğrendim.bu ottan bahsettim ve istettim eğer getirirlerse size de gönderebilirim.ama ben her ihtimale karşı mısır çarşısına yine bakacam.bu arada arapça ismini bulmuştum ama kaybettim takrar bulabilirsem yazarım sizede ;)
    jaste ve gülay. bunu beğendi.
  13. gülay.
    Dilek Tuttum

Beğenileri:
    18.934
    Yer:
    İstanbul
    Sağol canımm, yoğun çabaların için. :p-ceee
    mevlana_çiçeği bunu beğendi.
  14. mevlana_çiçeği
    Kafası Karışık

Beğenileri:
    8.611
    canımsınız hep aklımdasınız.keşke elimden daha fazlası gelse de sizler için daha fazlasını yapabilsem -ceee
  15. Gülsevin
    Kuzu Gibi

Beğenileri:
    7.660
    Yer:
    UK
    Cok sagolasin Aynurcugum. Eger o zamana kadar bulamazsam haberlesiriz. Eger uygun durumda olursam haber veririm sana koyarsin benim icin. Normalde tek kullanimlik birsey olsa isteyemezdim bunu senden ama mademki tekrar tekrar kullaniliyor boyle bir iyilik yaparsan cok mutlu edersin beni -ceee
    --- merged: Apr 18, 2012 11:35 AM ---
    jaste bunu beğendi.
  16. jaste
    Neşe Dolu

jaste Tam Bir Kuzu

Beğenileri:
    2.476
    Yer:
    KONYA
    canımsın benım soylemezsen gucenırım soylekı senın adına ben suya koyarım hatta yanımda gezdırırım sen soyleyınce suya koyarım ben senın nıyetıne . tek kullanımlık degıl yıllarca herkes kullanabılırım gulum benım doğumun kolay gecer inş. ıyılık yaparım tabıkı yeterkı sız dualarınızı eksık etmeyın.
  17. Gülsevin
    Kuzu Gibi

Beğenileri:
    7.660
    Yer:
    UK
    Col sagol Aynurcugum. Dualarim hep sizinle zaten. Inan bana yurekten diliyorum senin ve burada tanidigim tanimadigim tum arkadaslarin biran once mujdelerine kavusmalarini. hep aklimdasiniz. Hem o cicegi daha kendin icin de kullanacaksin insallah. Sadece hamile kalmak icin degil dogumun icin de lazim olacak ;)
  18. jaste
    Neşe Dolu

jaste Tam Bir Kuzu

Beğenileri:
    2.476
    Yer:
    KONYA
    inşaallah gulum benım cok saol
  19. Pepe_şiLa
    Ölü Gibi

Pepe_şiLa . Yönetici

Beğenileri:
    28.578
    Yer:
    Evden
    Kizlar Annem d'un bahsetti bana bu ottan komsusunda varmis vereyim demis sana esim kisa Dogru isten izin alabilirse trye gidicek gelirkende bana getircek

Kargoyla zedelenmicegini bilsem anneme gondertirdim Ama zarar gorur Die korkuorum 3 saatlik yol diilki :eek:
  20. siyah lale
    Balanced

siyah lale HOŞGELDİN MELEĞİM

Beğenileri:
    4.740
    Yer:
    istanbul
    canım annen pamuk gibi birşey sarıp koli ile gönderebilir eşinin gidip gelmesini bekleme kargo ile neler gidip geliyor
    angelesk ve Pepe_şiLa bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş