1. Anneler Merhaba!
    Forumumuz ücretsizdir.Anneler ve anne adayları için geniş bir bilgi ağı oluşturmaya çalıştığımız forum sitemize katılmak için kayıt olabilirsiniz

Doğum sancısı şiddeti ...

Konusu 'Doğum İle İlgili Konular' forumundadır ve •VαнαтυѕSαняα• tarafından 24 Aralık 2011 başlatılmıştır.

1. •VαнαтυѕSαняα•
    Sukut-i Hayal

•VαнαтυѕSαняα• Sükût...

Beğenileri:
    6.707
    Yer:
    Bebeginin KaLbi ....
    406218_10150478828589028_583384027_8727737_520277553_n.
    ahu, kerim bayar, yolcu ve diğer 5 kişi bunu beğendi.

2. Benzer Konular: Doğum sancısı
    Forum Başlık Tarih
    Doğum İle İlgili Konular Dogum Sancisini Tarif Edebilir Misiniz Acaba? Yani Bi Tarifi Varsa ;) 15 Mart 2013
    Doğum İle İlgili Konular Doğum sancısı sıklığı 4 Haziran 2011
    Doğum İle İlgili Konular Sezaryenden Sonra Normal Doğum Yapanlar 27 Kasım 2013
    Doğum İle İlgili Konular Doğumdan Sonra Gebe Kalma Ihtimali 30 Eylül 2013
    Doğum İle İlgili Konular Zorlayarak, Zorlanarak Doğum Olmaz!! 28 Ağustos 2013

3. •VαнαтυѕSαняα• Sükût...

Beğenileri:
    6.707
    Yer:
    Bebeginin KaLbi ....
    Anne olmak Kutsaldir... Diyecek baska bir sey bulamiyorum-sirinim-sirinim-sirinim
  4. KUNA
    Yorgun

KUNA kalbime konan melekler Yönetici

Beğenileri:
    17.590
    Yer:
    izmir
    yapılan araştırmalara göre doğumda bir kadının çektiği acı, 9 erkeğin anca çekebileceği bir acıymış. Kadına daha da değer verilmesi için erkeklere ne göstermeli, ne demeli bilemem
    ahu, yolcu, laracroftt ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. mahpeyker
    Yoğun

mahpeyker Hamile :)

Beğenileri:
    322
    candan can çıkıyor kolay değil -hayal ama benim doğumum kolaydı aslında kolaydı derken acı çekmedim mi çektim, annem bana adet sancısının daha şiddetlisini düşün öyle olacak demişti öyle de oldu ama şükür çok sürmedi sabah 9 gibi başladı 11:30 gibi doğum bitmişti normal doğum yaptım acı hiç bitmeyecek gibi geliyor ama bitiyor doğum bitiyor,bebek geliyor,herşey unutuluyor-hamileyim
    ahu ve kerim bayar bunu beğendi.
  6. göçmenkuşlar
    Aşık

göçmenkuşlar oğluşu kucağında:))))

Beğenileri:
    1.342
    doğum sancısı......adet sancısı onun yanında devede kulak kalır. hele ilk doğum yapacaklar için tahmin edemeyecekleri bir ağrı. bizim buralarda derlerki; doğum anında bütün kemikler birbirinden ayrılırmış. sadece burun kemiği ayrılmazmış. eğer o ayrılırsa kadın ölürmüş Allah korusun. doğum sancısı anlatılmaz yaşanır derlerya aynen öyle. ne kadar anlatsak kimse anlamaz.:oops:
  7. aysecan
    Mutlu

aysecan Kuzu Müdavimi

Beğenileri:
    1.254
    Eşim bunu gördüğünde annelik nasıl bir şey böyle demişti bana
  8. aysecan
    Mutlu

aysecan Kuzu Müdavimi

Beğenileri:
    1.254
    Ve bu acı erkeklerin bile dayanma gücünden fazla diye okumuştum ben
    ahu bunu beğendi.
  9. elifyusufduru
    Yoğun

elifyusufduru ♥ NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE ♥

Beğenileri:
    4.627
    Yer:
    TÜRKiYE CUMHURIYETi
    ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN -sirinim-sirinim-sirinim-sirinim-kavga-kavga-kavga-kavga
    göçmenkuşlar ve DrGunel bunu beğendi.
  10. DrGunel
    Neşeli

DrGunel ALLAHIM bebegimi koru ,YA RABBIM...

Beğenileri:
    5.484
    Yer:
    Azerbaycan
    RABBIM banada ,isteyen her kesede saglikli dogum nasib etsin insallahhhhhhhhhhh-insallah-insallah-insallah
  11. elifyusufduru
    Yoğun

elifyusufduru ♥ NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE ♥

Beğenileri:
    4.627
    Yer:
    TÜRKiYE CUMHURIYETi
    INSALLAHH AMIIN-insallah
  12. bayar
    Uykulu

bayar Hamile :)

Beğenileri:
    702
    Yer:
    İSTANBUL
    NE GÜZEL MORAL VERİYOSUN GÖÇMEN KUŞLAR:confused:
  13. •VαнαтυѕSαняα•
    Sukut-i Hayal

•VαнαтυѕSαняα• Sükût...

Beğenileri:
    6.707
    Yer:
    Bebeginin KaLbi ....
    Vallah dogum yapmis biri olarak, Hamileler size soylyuorum fazla korkmayin, her ne kadar cok kotuysede, Inanin bana beteri var, Su aralar bobreklerimde tas var, onun sancisi daha beter geçenlerde yine sancilandim ölecem sandim-sirinim o kadar sanci yerine kirk kez dogum yapmistim belki resmen beterdi .
    kerim bayar ve gülay. bunu beğendi.
  14. göçmenkuşlar
    Aşık

göçmenkuşlar oğluşu kucağında:))))

Beğenileri:
    1.342
    kııız zor dediysek katlanılıyor yani. zaten katlanılmasa ben 3.ye niyet edermiydim. Allah kolaylığını veriyor. bak mesela böbrek taşı düşürenler devamlı ağrı çekiyorlar ama doğum sancısı insanı dinlendire dinlendire 15 dk'da 10 dk'da 5 dk'da hooop derken birde bakmışsın doğum masasındasın. zaten doğurup bebişini kucağına verdilermi o acıları unutuyorsun.-emzirme
  15. sevde
    Aşık

sevde Kuzu Müdavimi

Beğenileri:
    312
    walla bunları okuduktan sonra bu çocuk nasıl çıkıcak içimden ya çok tedirgin oldum ben rabbim bu evladı nasip ettiyse dayanma gücüde verir diyordum ve muhakkak ki öyle ama gene çok korktum benim ilk doğumum olucağı için çok basit geliyordu ama o acıyı çektiren rabbim öbür dünyada ecrinide katkat vericektir inşallah..
    cramela bunu beğendi.
  16. Gülsevin
    Kuzu Gibi

Gülsevin Kis Gunesimm, Yaz Cicegim.. Yönetici

Beğenileri:
    7.660
    Yer:
    UK
    Sevde hiic de tedirgin olma. Tamam zorlu birkac saat geciriyorsun ama sonrasinda birsey kalmiyor Ve odulun dunyalara bedel oluyor. Hem dusunsene oyle dayanilmayacak gibi olsa kimsenin birden fazla cocugu olmazdi ;) Simdiden bunun stresine girme. Rabbim kolayligini veriyor mutlaka
    kerim bayar ve sevde bunu beğendi.
  17. bayar
    Uykulu

Beğenileri:
    702
    Yer:
    İSTANBUL
    SANCIDAN KORKMUYORUM NE ACILARA KATLANIYO İNSANPĞLU ONA MI KATLANAMAYACAK BENİM TEK KORKUM AKSİLİK ÇIKMASI VE NORMAL DOĞUM YAPAMAMAK O ANIN TADINI YAŞAMAK İSTİYORUM.RABBİM TÜM DİLEYENLERE NASİP EDER İNŞALLAH..
    asuman bunu beğendi.
  18. yolcu
    Toleranslı

yolcu Hayatta Herşey Mümkün

Beğenileri:
    6.631
    Yer:
    Ümraniye
    her ne kadar sancilar o an hic bitmeyecekmis gibi gelse de unutulmaz bir an o an sabirsizlikla bekliyorum dogumu sevde korkma canim evladini kucagina alacagn ani düsün sancilar girdikce benim gibi cigliklar atmak yerine gülay söylemisti bir konuda dogru nefes tekniklerini ögren ve sancilari en azindan birazcik da olsa hafifletir insallah cünki o sancilar olmasa doguramayiz canim :) kerim bayar ben de senin gibi düsünüyorum tatlim o an bi aksilik cikip ta sezeryan olmaktan tabi biz neyin hakkimizda hayirli oldugunu bilemeyiz Rabbim gönlümüzdekini hakkimizda hayirli eylesin ve bize onu nasip etsin insallah amin... Düsünün benim canim cok tatlidir buna ragmen o sancilara raziyim :)
  19. bayar
    Uykulu

Beğenileri:
    702
    Yer:
    İSTANBUL

BEN İLAÇ KULLANMAYI SEVMEM ANCAK ACIDAN İNİM İNİM İNLİYCEM ÖLE İLAÇ KULLANIRIM ONDAN DOĞUM SANCISINDAN KORKMUYORUM AMA RABBİM SEZERYANA MECBUR BIRAKMASIN YENGEMDEN BİLİYORUM ZOR OLUYO YA:(
  20. asuman
    Uykulu

asuman Kuzu Müdavimi

Beğenileri:
    458
    Yer:
    istanbul
    kerim bende senin gbi düşünüorum canım ama şimdi kızların yazılarını akuyunca baya bi korktum inşallaah rabbim bununda sabrını werir diorum hep dua ediyorum korkum ya normal doğum yapamazsam ya bebeğime bişey olursa içerde hep böle şeyler düşünüorum

Sayfayı Paylaş