1. Anneler Merhaba!
    Forumumuz ücretsizdir.Anneler ve anne adayları için geniş bir bilgi ağı oluşturmaya çalıştığımız forum sitemize katılmak için kayıt olabilirsiniz

Tavsiye Bebek Bezi Ve Bebek Kremlerinden Ücretsiz Numuneler

Konusu 'Anne Bebek Ürünleri Öneri ve Tavsiyeler' forumundadır ve kırmızıbaşlıklıkız tarafından 20 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. kırmızıbaşlıklıkız
    Düşünceli

kırmızıbaşlıklıkız Aktif Üye

Beğenileri:
    96
    Arkadaşlar ücretsiz,deneme boy bebek bezi ve bebek kremlerinden numune gönderen yerler var mı? Link vermek yasak biliyorum ama hangi markalar numune veriyor onu yazsanız yeter...
    canısı ve Perspektif bunu beğendi.

2. Benzer Konular: Bebek Bezi
    Forum Başlık Tarih
    Anne Bebek Ürünleri Öneri ve Tavsiyeler Yeni Doğan Bebek Bezi 21 Mart 2012
    Anne Bebek Ürünleri Öneri ve Tavsiyeler Huggies'den organik pamuklu bebek bezi! 9 Aralık 2011
    Anne Bebek Ürünleri Öneri ve Tavsiyeler Bebek Beslenme Ürünleri Ve Tavsiyeler. 7 Mart 2014
    Anne Bebek Ürünleri Öneri ve Tavsiyeler Travel Sistem Bebek Arabası 9 Temmuz 2013
    Anne Bebek Ürünleri Öneri ve Tavsiyeler Bebek Arabası Yardım :) 8 Temmuz 2013

3. BELKIS
    Düşünceli

BELKIS Allahım ne olur rahmetini eksik etme

Beğenileri:
    1.630
    Yer:
    İSTANBUL
    hiç numunelerle işim olmadı valla aldım beğenmedim duruyor kenarda :(
  4. laracroftt

laracroftt Ziyaretçi

konu cok guzel ve yerınde kesınlıkle guncel tutulmalı -tamam
    ılerde banada lazım olcak -valentine
    kerim bayar bunu beğendi.
  5. Perspektif
    Müzikal

Perspektif Yönetici Yönetici

Beğenileri:
    16.434
    Yer:
    Sonsuzluk
    Ücretsiz bebek ürünleri numuneleri veren yerleri linksiz yazabilirsiniz hanımlar...
  6. Prensesannesi
    Bilge

Prensesannesi Annecik :)

Beğenileri:
    521
    arkadaşlar genelde cogu marka promosyon amaclı verıyor arama motorunda denemek ıstedıgınız urunun markasını arattırın resmı sıtesınde uye olunca orda ısaretlıyorsunuz ve gonderıyorlar adresınıze :)
    Perspektif bunu beğendi.
  7. ardam

ardam Ziyaretçi

numuneler.com a girin orda ücretsiz numune veren sitelerin hepsi yazıyor.baby star bez ,milupa hamilelik seti ve mama krem yolluyor..
    Pepe_şiLa bunu beğendi.
  8. bayar
    Uykulu

bayar Hamile :)

Beğenileri:
    702
    Yer:
    İSTANBUL
    PRİMA BEBEK BEZİYOLLUYOR BİDE FACEDEN PRİMANIN SAYFASINA GİRİP İLK HEDİYEM YAZAN YERDEKİ FORMU
    DOLDURUN PAKET YOLLUYOR BEN ALDIM:)
  9. dnz0808
    Konuşkan

dnz0808 Hamile :)

Beğenileri:
    420
    Yer:
    İstanbul
    girdim ama oradaki sitelerin hepsi ürün satıyor
  10. siyah lale
    Balanced

siyah lale HOŞGELDİN MELEĞİM

Beğenileri:
    4.725
    Yer:
    istanbul
    bende doldurmuştum ama bana gelmedi :(
    --- merged: 4 Nisan 2012 16:30 ---
    milupa için hamile iken üye olmuştum.Bebeğiniz doğunca dergi göndereceğiz arkasındanda hediye paketşmz var gibi bilg.yazıyordu.Ama hiçbiri elime gelmedi.Site yönetimine mail attım hediyemin gelmediğine dair adres teyidi istediler yeniden verdim ve hala gelen birşey yok.Mesele hediyenin gelip gelmemesi değil verdikleri sözü tutmamaları bence.
    Ama mail olarak her ay bilgi geliyor.Bebeğiniz şu kadar aylık oldu bu ay bunları yapacakdiye yazılar geliyor.
  11. bayar
    Uykulu

Beğenileri:
    702
    Yer:
    İSTANBUL
    ADRESE GÖNDERİM YAPMIYORLAR ZATEN FORMU DOLDURURKEN Bİ YER İSMİ SEÇİYODUN HATIRLADIĞIM KADARIYLA SENİ ARIYOLAR PAKETİNİZ ŞU TARİHTEN İTİBAREN İŞTE O SEÇTİĞİN YER NEREYSE ORDAN TESLİM ALABİLİYORSUNUZ DİYOLAR SEN GİDİP ALIYOSUN.
  12. efrim

efrim Foruma Alışıyor!

Beğenileri:
    1
    e- bebek mağazarına yönlendiriyorlar yada adresinize 5 tl karşılığı yolluyolar bana geç geldi die kargo ücreti almadılar
    kerim bayar bunu beğendi.
  13. bayar
    Uykulu

Beğenileri:
    702
    Yer:
    İSTANBUL
    ben e-bebek mağazasından almıştım.
  14. svl06
    Afacan

svl06 @N@SININ GÜLÜ B@B@SININ B@LI C@NIM Y@VRUM <3<3<3

Beğenileri:
    39
    Kızlar benim de katkım olsun sizlere ben bu numunelerden baya yararlandım ihtiyacı olan için çok güzel bir fırsat bence.***Milupa'nın var numunesi üye oluyosunuz üyeliğinizin 1-2. ayında gelyo paket ama bildirin hamilelik paketi istediğinizi. ***Parentzworld com. diye bir site var üye olun kızlar ama yalnız doktorunuzun adını adresini ve numarasını bildirmek zorunlu,özel şart değil devlete gidiyorsanız en son muayne yapan doktorun adını ve hastanenin adresini,numarasını yazın mutlaka benim paketim devlet hastanesine geldi gelmeden arıyorlar zaten.Hediyeleri çok güzel ahşap oyuncağımıza kadar geldi saolsunlar. ***Molfix'in numune değil ama şuan yürüttüğü bir anket var anketi sürekli çözüp 10. kişiden biri olursanız istediğiniz boyutta bez hediye gelyo her hafta 5kişiye veriyolar kızlar .Molfix'in başlttığı bu kampanya hürriyet aile com.un reklamlarını yayınladığı köşelerden birinde var bilginiz olsun. Faydam olursa ne mutlu bana bir duanız yeter sevgilerle..:):)-kalpler
    Perspektif bunu beğendi.
  15. DÖNEYILDIRIM

DÖNEYILDIRIM Ziyaretçi

en güzel numune alımı tüm bebek sitelerenine üye olup ara sıra bilgilerinizi güncellemek
  16. nur
    Kadınsı

nur 1Kral 1Kraliçe 2 Prensesle devam edicez...

Beğenileri:
    1.307
    bana ülker herobabyden geldi kavanoz maması cici bebe 4.aydan itibaren olan bir kutu orjinal mama pirinçli muzlu bi tane 2 numara mama broşürler ve bana çikolata çok güseldi... pavlodermden bebeişime kremler şampuanlar saç kremleri pişik kremleri losyonlar bebek yağları geldi banyo köpüğü fln milupadan set geldi molfixten bez geldi humanadan mama seti ve kaşık geldi can bebe bez şampuan gönderdi hagisten bez geldi daha üye olduğum bi çok yerden de gelicek sanırım :D
    Perspektif bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş