1. Anneler Merhaba!
    Forumumuz ücretsizdir.Anneler ve anne adayları için geniş bir bilgi ağı oluşturmaya çalıştığımız forum sitemize katılmak için kayıt olabilirsiniz

Hamilelik Belirtileri Adetten Önceki Hamilelik Belirtileri

Konusu 'Hamilelik Belirtileri ve Testler' forumundadır ve bitter tarafından 14 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. perriii87
    Yorgun

perriii87 Tam Bir Kuzu

Beğenileri:
    1.892
    nasıl bir akıntıydı cnm benim?
  2. fatiş
    Neşeli

fatiş Hamile :)

Beğenileri:
    206
    Yer:
    Ankara, Turkey
    beyaz akıntıydı canım
    perriii87 bunu beğendi.
  3. perriii87
    Yorgun

perriii87 Tam Bir Kuzu

Beğenileri:
    1.892
    anladım cnm çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.bende bakalım bekleyim göreceğim.rabbim hepimiz için hayırlısını versin inşallahh..
  4. fatiş
    Neşeli

fatiş Hamile :)

Beğenileri:
    206
    Yer:
    Ankara, Turkey
    üzerine düşersen canım benim yani şuramda agrı var acaba hamilemiyim demiyecen cünkü ozaman kendini kaptırıyorsun ve adet oldugun zamanda hüsrana ugruyorsun bence üzerine düşme bişeylerle oyalanmaya calış ben öyle yaptım ve daha hala inanamıyorum daha hamile degilim zannediyorum hasta olucakmışım gibi geliyo daha önce böyle olmuştuda
    perriii87 bunu beğendi.
  5. gülay.
    Dilek Tuttum

gülay. Ne İçindeyim Zamanın Ne de Büsbütün dışında... Yönetici

Beğenileri:
    17.947
    Yer:
    İstanbul
    bel ağrısı ve kasık ağrısı bende de vardı canım adet öncesi.
    Karın ağrısı dediğin kasıklarda olan bir ağrı mı acaba, ani hareketlerde ve oturup kalkarken olabiliyor bu tür ağrılar, inşallah hayırlısı olur senin için.
    perriii87 bunu beğendi.
  6. perriii87
    Yorgun

perriii87 Tam Bir Kuzu

Beğenileri:
    1.892
    valla ablacım her ay gibi bu ayda çok çalıştım dersime;) oturup kalkarken daha çok oluyor bu ağrılar..ama belki ve yine psikolojikte olmuş olabilir bu ağrılar.beni düşündüren dün akşam bir anda gelen şeffaf ve yapışkan akıntı.hatta kendimle dalga geçtim acaba yumurtladım mı diye:)ama adetten sonraki hafta yumurtlamıştım.=))öyle olmasa bile adete 6 gün kaldı yumurtlama olmaz heralde. böyle bi akıntının gelmesi normal mi?
    gülay. bunu beğendi.
  7. gülay.
    Dilek Tuttum

Beğenileri:
    17.947
    Yer:
    İstanbul
    Canım hamilelik belirtilerinden biri de akıntıdaki artıştır.
    Şeffaf, beyaz ve bazen de açık sarı olabiliyor bu akıntı.
    Normal şartlarda adete yakın akıntı olmaz kuruluk olur, inşallah seninki gebelik belirtisidir.
    perriii87 bunu beğendi.
  8. perriii87
    Yorgun

perriii87 Tam Bir Kuzu

Beğenileri:
    1.892
    inşallahhhh-insallah
    gülay. bunu beğendi.
  9. perriii87
    Yorgun

perriii87 Tam Bir Kuzu

Beğenileri:
    1.892
    geceden beri sol kasığım ve dolayısıyla belimin sol tarafı çok ağrıyordu.bu ağrıdanmıdır nedir sürekli göğüslerim sızlıyor.ama kasık ve bel ağrım şiddetlendi.sağ kasığımda bişi yok ama sol kasığıma dokunduğumda hem acı hissediyorum hemde orda bi şişlik var.ve ateşimde var böyle bir belirti yaşayıp aranızda hamiş olan var mı?normalde ağrı eşiğim düşük değildir tınlamam.ama bu ağrılar tansiyonumu düşürüyor..
    sarı papatyam ve gülay. bunu beğendi.
  10. Pepe_şiLa
    Paranoyak

Pepe_şiLa Seni aSla unutmiycam can kuşum:((sende melek oldun Yönetici

Beğenileri:
    29.259
    Yer:
    Evden
    İnşallah Cnm allah razı olsunnn..raßßimmm dualarımızı kaßul etSin kımsenın kuuCagını ßoş bırakmaSınn
    perriii87 ve gülay. bunu beğendi.
  11. gülay.
    Dilek Tuttum

Beğenileri:
    17.947
    Yer:
    İstanbul
    Canım belirtilerin gebelik belirtilerine benziyor, adetine kaç gün var , idrar testi yapsan belki silik de olsa çıkar.
    --- merged: 5 Nisan 2012 19:47 ---
    Mervecimm nasılsın canım, var mı değişik bir belirti.??
    perriii87 ve sarı papatyam bunu beğendi.
  12. sarı papatyam
    Artiz

sarı papatyam evli mutlu iki çocuklu

Beğenileri:
    3.703
    canım hadi inşAllah hamişsindir bi test yapsana merak ettim:D
    perriii87 ve gülay. bunu beğendi.
  13. perriii87
    Yorgun

perriii87 Tam Bir Kuzu

Beğenileri:
    1.892
    ablacım adetime 4 gün var..düşünüyorum aslında idrar testi yapmayı ama bi o kadarda korkuyorum sonucun negatif çıkmasındann=(( eğer bu şikayetlerim devam ederse hafta sonu test alıp yapıcam artık napimm gerçeklerden kaçamıyoruz ne yazıkki:(
    --- merged: 5 Nisan 2012 20:09 ---
    cnm elimde yok ki testt zaten olsa bile korkuyorum valla negatif çıkmasından.:( eğer devam ederse şikayetlerim hafta sonu alıp yapıcam..=)
    gülay. ve sarı papatyam bunu beğendi.
  14. sarı papatyam
    Artiz

Beğenileri:
    3.703
    tamam bakalım haber et bizede-annecik
    perriii87 bunu beğendi.
  15. perriii87
    Yorgun

perriii87 Tam Bir Kuzu

Beğenileri:
    1.892
    etmezmiyim balımmmm...inşallahhh olmuş olsunda hayırlısıylaaa.canlı yayın yapıcamm=))))))))))
    LaLaLu ve sarı papatyam bunu beğendi.
  16. sarı papatyam
    Artiz

Beğenileri:
    3.703
    inşAllahhhh canımmmmm inşAllaahhhh-dans
    perriii87 bunu beğendi.
  17. alyans2
    Artiz

alyans2 Hamile :)

Beğenileri:
    13
    Yer:
    mersin
    merhaba arkadaslar... ben yeni üye ve yeni hamileyim..:) halbuki daha adetime 5 gün var...:p ama bir hafta önceden evde kendim idrar tahlili yaptım ve silik hayalet gibi ikinci çizgi çıktı...ertesi gün bi daha aldım yine aynı.. bi daha aldım yaptım yine aynı.. ooffff dedim dayanamayacam gidip kan verecem .. ve gittim kan verdim.... beta hcg 35 çıktı...yani pozitif..ama adet günüme daha 5 gün var..-hamarat
    --- merged: Apr 11, 2012 5:12 PM ---
    bendeki belirtiler şunlardı..;
    1) yumurtlama günümde uzayan akıntım geldi ve o günü degerlendirdim.yyumurtlama günümde kasıklarım çok ağrıyodu..
    2)göğüslerim de ağrıyodu yumurtlama zamanımda
    3)sonra birden bıçak gibi kesildi agrılar.çok normale dönmüştüm.ve vazgeçmiştim hamile oldugum konusunda.
    4)bir hafta sonra tekrar kasık agrım basladı
    5)bunun akabinde göğüslerimde dolgunluk olmaya basladı.
    6)geceleri ve sabah ilk uyandığımda çok hafif mide bulantım oluyodu..
    eowyn, gülay. ve perriii87 bunu beğendi.
  18. perriii87
    Yorgun

perriii87 Tam Bir Kuzu

Beğenileri:
    1.892
    aynı belirtilerimiz yalnız bende bulantı yok..ayyy inşalllahh hamileyimdirr yyaaa
    Pepe_şiLa, alyans2 ve gülay. bunu beğendi.
  19. göçmenkuşlar
    Aşık

göçmenkuşlar oğluşu kucağında:))))

Beğenileri:
    1.342
    kızlar umutlanmak gibi olmasın ama bat 19 mayıs. bir hafta var ama karnım kasıklarıma doğru ağrıyor. yeni adet olmuş gibi. ayaklarım çok üşüyor. hatta sıcak havada çorap giydim ve yinede sanki ayaklarım buzdolabında. biimiyorum belki üşüttüm ama hiç böyle olmazdı. birde bu sabah belimin ağrısından yataktan zor kalktım. sanki kırılacak gibiydi sağa sola dönemedim resmen. sonra gün içinde geçti. bir iki gündür var ama bugün çok fazlaydı. sizce hamilelik belirtisimidir acaba.
    angelesk ve gülay. bunu beğendi.
  20. beyaz_84
    Balanced

beyaz_84 Foruma Alışıyor!

Beğenileri:
    10
    arkadaşlar öncelikle herkese selamlar..ben yeni katıldım aranıza. yaklaşık 3-4 gündür internette araştırıp duruyorum.. salı günü doktora gidicem zaten :( içimi rahatlatacak hiç bi açıklamaya rastlamadım malesef.. arkadaşlar mayısın 8-9 u gibi benim yumurtlama tarihimdi, 9 unda pembe bi akıntım oldu, sanırım yumurtladığımı gösteriyodu.. ondan 3 gün sonra yani 12 sinde yine pembe akıntım oldu 13 ünde kesildi.. yerleşme kanaması bu kadar erken olabilirmi? eğer yerleşme değilse nedir :( böyle bişey yaşayan varmı aranızda?-kararsiz
    --- merged: 13 Mayıs 2012 18:59 ---
    canım hayırlı olsun hamileliğin.. -biberon-ole6 yerleşme kanaman oldumu? olduysa ne zaman oldu?